ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ (Δευτέρα 27-10-2014)

Δημοσιεύτηκε στις Τρίτη, 21 Οκτώβριος 2014

oxiΣας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 27 Οκτωβρίου, θα πραγματοποιηθεί η σχολική γιορτή της 28ης Οκτωβρίου, που διοργανώνεται από την Ε΄ τάξη του Σχολείου και δε θα γίνουν μαθήματα. Λόγω μικρής χωρητικότητας της αίθουσας εκδηλώσεων τη γιορτή θα παρακολουθήσουν οι μαθητές των Δ΄, και ΣΤ΄ τάξεων και όσοι γονείς επιθυμούν.

Οι μαθητές των Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξεων θα παρακολουθήσουν τη γιορτή την Παρασκευή στην τελευταία πρόβα.
Το πρωί της Δευτέρας οι μαθητές θα έρθουν κανονικά και θα αποχωρήσουν με το πέρας της γιορτής, στις 10:00΄.
Τους μαθητές των Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξεων, που δε θα παραβρίσκονται στη γιορτή, θα απασχολήσουν οι δάσκαλοι των τμημάτων.
Τη Δευτέρα δε θα λειτουργήσει ο απογευματινός κύκλος του ολοήμερου σχολείου.
Τα δρομολόγια: λεωφορείο και ταξί θα γίνουν το πρωινό κανονικά και για αποχώρηση στις 10:00
΄