Erasmus+ (2020-2023) - Evaluation of the visit to Greece - Αξιολόγηση της Επίσκεψης στην Ελλάδα

Δημοσιεύτηκε στις Τρίτη, 31 Μάιος 2022

Logo erasmus 2020 smOn Thursday 26th May, that is towards the end of the meetings, events and activities of the mobility, the teachers of the partner schools who visited our country were asked to evaluate the quality of the discussions as well as their accommodation generally in our country. The investigation was held by the following questionnaire and the results were completely positive for our school.

We give you the results of the questionnaire.

Results - Αποτελέσματα

Την Πέμπτη 26 Μαΐου, δηλαδή προς το τέλος των συζητήσεων και των δράσεων της κινητικότητας, ζητήθηκε από τους δασκάλους των εταιρικών σχολείων που επισκέφτηκαν τη χώρα μας να αξιολογήσουν την ποιότητα των συζητήσεων αλλά και της διαμονής τους γενικά στη χώρα μας. Η διερεύνηση έγινε με το παρακάτω ερωτηματολόγιο και τα αποτελέσματα ήταν πολύ θετικά για το σχολείο μας.

Σας δίνουμε τα αποτελέσματα του ερωτηματολογίου.