Erasmus+ (2020-2023) - Completion of the Second Capsule Activities - Ολοκλήρωση των δραστηριοτήτων της 2ης Κάψουλας

Δημοσιεύτηκε στις Τετάρτη, 19 Οκτώβριος 2022

Logo erasmus 2020 smWe have completed the second capsule activities of the ERASMUS+ project about healthy eating habits and healthy lifestyle. Many students of our school took part in the activities and acquired a healthier attitude against life. The activities are presented in the following video.

Ολοκληρώσαμε τις δραστηριότητες που αφορούσαν τη δεύτερη κάψουλα του προγράμματος ERASMUS+ για την υγιεινή διατροφή και τον υγιεινό τρόπο διαβίωσης. Στις δραστηριότητες συμμετείχαν πολλά από τα τμήματα του σχολείου μας και πολλά ήταν τα οφέλη που αποκόμισαν οι μαθητές , με αποτέλεσμα να αποκτήσουν μια πιο υγιεινή στάση απέναντι στη ζωή. Οι δραστηριότητες παρουσιάζονται στο παρακάτω βίντεο.