Πρόγραμμα επικοινωνίας Σχ. Έτους 2020-2021
Δημοσιεύτηκε στις Τετάρτη, 09 Οκτώβριος 2019
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 2020-2021 | ||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ | ||||
Οι συναντήσεις με τις/τους εκπαιδευτικούς πραγματοποιούνται την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα και αφού έχει προηγηθεί επικοινωνία με τηλέφωνο ή email |
||||
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα | Ημέρα | Ώρα |
1 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ |
Καθημερινά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία ή email |
|
2 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ / Β1 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
3 | ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | Α1 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20 |
4 | ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ |
Α2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
5 | ΖΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Β2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
6 | ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
Γ1 | ΤΡΙΤΗ | 13:20 |
7 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
Γ2 | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20 |
8 | ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Γ3 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
9 | ΚΑΛΤΣΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ |
Δ1 | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20 |
10 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ | Δ2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
11 | ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ |
Δ3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
12 | ΚΑΛΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
Ε1 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
13 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | Ε2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
14 | ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΣΤ1 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20 |
15 | ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ |
ΣΤ2 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20 |
16 | ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20 |
17 | ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ |
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ | ΤΡΙΤΗ | 13:20 |
18 | ΔΕΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ |
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
19 | ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ |
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
20 | ΑΡΧΟΝΤΗ ΝΙΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΩΝ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
21 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑ | ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20 |
22 | ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
23 | ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ |
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
24 | ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20 |
25 | ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
26 | ΣΑΓΚΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20 |
27 | ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ | ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20 |
28 | ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |
29 | ΘΕΜΕΛΗ ΔΑΝΑΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20 |