Εκπαιδευτικοί 2023-2024
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ||
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024 | ||
ΦΕΛΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ |
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ |
ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ/ΣΤ3 |
ΔΗΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Α1 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Α2 |
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Β1 |
ΑΦΘΟΝΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | Β2 |
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Γ1 |
ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Γ2 |
ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Δ1 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Δ2 |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | Ε1 |
ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Ε2 |
ΣΑΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ |
ΣΤ1 |
ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΣΤ2 |
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ-ΕΑΕ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ |
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ |
ΠΕ71 ΔΑΣΚΑΛΑ-ΕΑΕ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ |
ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ |
ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ |
ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ |
Ε, ΣΤ (ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ) |
ΜΑΪΚΟΥΣΗ ΤΡΙΑΝΘΗ |
ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ |
Ε (ΓΑΛΛΙΚΩΝ) |
ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ |
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ | |
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΥΓΗ |
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ |
|
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ | |
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
Α1, Β1, Γ1, Γ3, Δ1, Ε1, ΣΤ1 |
ΤΣΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
Α2, Β2, Γ2, Δ2, Δ3, Ε2, ΣΤ2 |
ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Α1, Α2, Β1, Β2, Γ1, Γ2, Γ3, Δ1, Δ2 |
Πρόγραμμα επικοινωνίας Σχολικού Έτους 2023-2024
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 2023-2024 | ||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ | ||||
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα- Τμήμα | Ημέρα | Ώρα |
1 | ΦΕΛΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ |
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:00-12:00 | |
---|---|---|---|---|
2 | ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ | ||
3 | ΔΗΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑ | Α1 | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
4 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ | Α2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
5 | ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | Β1 | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20-14:00 |
6 | ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Β2 | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
7 | ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ | Γ1 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20-14:00 |
8 | ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | Γ2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20-14:00 |
9 | ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | Δ1 | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
10 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Δ2 | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
11 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | Ε1 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
12 | ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ | Ε2 | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
13 | ΣΑΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΣΤ1 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20-14:00 |
14 | ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ | ΣΤ2 | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20-14:00 |
15 | ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΣΤ3 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
16 | ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20-14:00 |
17 | ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20-14:00 |
18 | ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20-14:00 |
19 | ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | ΚΑΘ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13:20-14:00 |
20 | ΤΣΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΑΘ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
21 | ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΥΓΗ | ΚΑΘ. ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20-14:00 |
22 | ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | ΚΑΘ. ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
23 | ΜΑΪΚΟΥΣΗ ΤΡΙΑΝΘΗ | ΚΑΘ. ΓΑΛΛΙΚΩΝ | ΠΕΜΠΤΗ | 13:20-14:00 |
24 | ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ | ΚΑΘ. ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
25 | ΚΑΘ. ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ | |||
26 | ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ | ΚΑΘ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13:20-14:00 |
27 | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ | ΚΑΘ. ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 11:50-12:20 |
28 | ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ | ΚΑΘ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13:20-14:00 |
29 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ | ΤΡΙΤΗ | 13:20-14:00 |
Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας 2022-2023
Ο Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Σχολείου (άρθρο 37, Ν.4692/2020) επιδιώκει να εξασφαλίζει τις προϋποθέσεις και τις συνθήκες που είναι απαραίτητες για να πραγματοποιείται όσο καλύτερα γίνεται το έργο του σχολείου και να επιτυγχάνονται όσο γίνεται καλύτερα οι στόχοι που θέτονται κάθε φορά ως σχολική κοινότητα (μαθητές, εκπαιδευτικοί, άλλο επιστημονικό προσωπικό, βοηθητικό προσωπικό, γονείς/κηδεμόνες)
Ο Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας που θα ισχύσει για το σχολικό έτος 2022-2023 στο σχολείο μας, έχει εγκριθεί από το Σύλλογο Διδασκόντων, το Σχολικό Συμβούλιο που περιλαμβάνει εκπροσώπους του Συλλόγου Διδασκόντων, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και του Δήμου, τη Συντοντίστρια Εκπαιδευτικού Έργου και τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης.
Αποτίμηση Εκπαιδευτικού Έργου 2022-2023
Το σχολείο μας προχώρησε στην αποτίμηση του εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2021-2022 και μπορείτε να ενημερωθείτε γι' αυτήν στη διεύθυνση:
Εκπαιδευτικοί 2023-2024
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ||
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024 | ||
ΦΕΛΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ |
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ |
ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ/ΣΤ3 |
ΔΗΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Α1 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Α2 |
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Β1 |
ΑΦΘΟΝΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | Β2 |
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Γ1 |
ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Γ2 |
ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Δ1 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Δ2 |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | Ε1 |
ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | Ε2 |
ΣΑΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ |
ΣΤ1 |
ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΣΤ2 |
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΣ | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΑ-ΕΑΕ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ |
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ |
ΠΕ71 ΔΑΣΚΑΛΑ-ΕΑΕ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ |
ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ |
ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ |
ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ |
Ε, ΣΤ (ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ) |
ΜΑΪΚΟΥΣΗ ΤΡΙΑΝΘΗ |
ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ |
Ε (ΓΑΛΛΙΚΩΝ) |
ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ |
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ | |
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΥΓΗ |
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ |
|
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ | |
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
Α1, Β1, Γ1, Δ1, Ε1, ΣΤ1, ΣΤ3 |
ΤΣΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
Α2, Β2, Γ2, Δ2, Ε2, ΣΤ2 |
ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Α1, Α2, Β1, Β2, Γ1, Γ2, Γ3, Δ1, Δ2 |